Avşa 2019 Yazına Hazır

Yaz ayları yaklaşırken tatil beldeleri de hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor. Marmara Bölgesi’nin en güzel tatil yerlerinden biri olan avşa adası hazırlıklarını sürdürüyor. Sezonun açılmasına sayılı günler kala oteller, restoranlar, barlar, kafeler ve diğer mekanlar son hazırlıklarını yapıyor.

2019 yazı öncesi tatil planlarınıza avşa adasını da eklemenizi tavsiye ediyoruz. Tertemiz denizi, kumu, uzun sahilleri, restoranları ve eğlence mekanları ile Avşa bu yaz da sizleri beklemektedir. Türkiye’nin küçük Bodrum’u olarak anılan Avşa Adası unutulmaz bir tatil deneyimi sunmaya hazır. Avşa’ya günlük düzenli olarak vapur ve deniz otobüsü seferleri mevcuttur. İstanbul, Balıkesir, Tekirdağ ve Bursa gibi şehirlerde arabalı vapurlarla direk adaya ulaşabilirsiniz.

Adada konaklama için çok sayıda seçenek mevcuttur. Farklı tatil anlayışlarına hitap edebilecek konaklama konseptleri adada sizleri beklemektedir. Bu anlamda avşa otelleri içerisinde pansiyon, kiralık ev, otel ve moteller bulunmaktadır. Kiralık evler eşyalı ve dayalı döşelidir. Mutfak malzemeleri ve diğer tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanıma sahiptir.

Ada hakkında bilmeniz gereken her şey sitemizde mevcutttur. Özellikle konaklama mekanları hakkında merak edilen her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Site olarak Avşa rehberi hizmeti veriyor ve gerek oteller, gerekse de diğer mekanlar hakkında ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir