Diş Sağlığınız İçin Dentaltermin

Dentaltermin 16 yıllık tecrübesiyle ağız ve diş sağlığı konusunda hastalarına büyük bir değişim sunmaktadır. Özellikle hastalara sağlanılan sağlıklı gülüşler, öz güven konusunda oldukça yarar sağlamaktadır.  Diş görüntülerinin sorunlu ve bozuk olması nedeniyle yapılan porselen diş kaplamaları sayesinde hastalar güvenle ve rahatlıkla gülümsemektedir. Orijinal dişlerin üzerine yapılan diş kaplamaları doğal görünümüyle herkesi etkilemektedir.

Elbette ki diş kaplamalarında ağır metal kullanılmaktan kaçınılmalıdır. Bunun yerine beyaz metal sınıfına giren zararsız zirkonyum kullanılması oldukça idealidir. Hastalar bu konuda bilinçlenirse vücut sağlığı ağır metallerden korunmuş olur. Işığa geçirgen yapısı ile doğal bir görünüm oluşturan bu metal diş kusurlarının kapanmasında oldukça idealdir.

En çok kullanılan tedavi içeriklerinden biride implant uygulamalarıdır. Bu tedavi türü doğru araştırılarak karar verilmelidir. Herkese uygulanmayabilir. Özellikle kemik erimesi yoğun olan kişilerde ve diş eti hastalıklarında bu uygulama uygulanmamaktadır. Diş eksiklikleri olan kişilerde uygulanması yüzde yüz olumlu etki vermektedir. Kliniğimizden ağzı ve diş sağlığınızla ilgili online olarak bilgi alabilirsiniz. Uzmanlarımız size en uygun tedavi yöntemi konusunda yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir