Ekonomik Araç Kiralama

Tatil veya iş seyahatlerinizde araç ihtiyacı artık bir sorunluluk halini almıştır. İstanbul gibi bir metropole gidecekseniz Sabiha Gökçen Araç Kiralama ofisimizden birkaç dakika içinde araç kiralayabilir, birkaç dakika içinde aracınızı teslim alabilirsiniz. Sigortalı ve yeni nesil araçlarımız ile dilediğiniz gibi yolculuk yapabilir, dilerseniz şoför kiralama işlemi de yapabilirsiniz.

Havaalanında zaman kaybetmemek adına uçuç tarihinizden önce internet üzerinden yapacağınız kiralama işlemleriniz sonrasında Sabiha Gökçen araç kiralama ofisimizden aracınızı teslim alarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Havaalanı ofisimiz dışında araçlarınızı teslim alabileceğiniz noktaları seçme imkanına da sahipsiniz. Yapmanız gereken araç teslim alma noktanızı kiralama işlemi sırasında belirtmektir.

Ekonomik Araç Kiralama Hizmeti

Profesyonel bir araç kiralama firması olarak yeni nesil ve üst düzey konforlu araçlarımızı ucuz araç kiralama hizmeti ile sizlere sunuyoruz. Sigortalı araçlarımız ile yapacağınız yolculuklarınızın konforlu ve rahat olması için tüm segmetlerde araç modellerimizi sizlere sunuyoruz. İnternet sitemizde yer alan araç listemizden istediğiniz aracı seçerek kiralayacağınız tarihleri belirterek kiralama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Ekonomik araç modellerinden birini seçerek araç kiralama işlemini ekonomik hale getirebileceğiniz gibi ucuz araç kiralama işlemi ile de bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Profesyonel ve güler yüzlü çalışanları ile sizlere 7/24 araç kiralama hizmeti veriyoruz. Sigortalı araç filosu kiralama hizmeti yanında şoförlü, şoförsüz araç kiralama hizmeti vererek araç kiralama konusunda ihtiyacınız olan her alanda sizlere yardımcı oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir