Her Türlü Sahne ve Prodüksiyon İçin İletişime Geçebilirsiniz!

İstanbul’da ve Türkiye’nin pek çok ilinde iç ve dış mekan için tüm etkinliklere çözüm sunan İstanbul Ses Sahne Kirala, en kaliteli ve en profesyonel sahne sistemleri ile hizmet vermektedir. Eğlence sektörünün tüm ihtiyaç ve hizmetlerini herhangi bir aracı olmadan direkt olarak sunan İstanbul Ses Sahne Kirala, uygun koşullarda birinci sınıf bir hizmet sunabilmektedir.

Şirketin hizmetlerine bakılacak olursa; İstanbul ses sistemi, ışık sistemi, LED ekran, podyum, truss, lazer, projeksiyon, dekor tasarım ve uygulama, sahne tasarım ve uygulama ile simultane sistemleri kiralama gibi hizmetler sunulmaktadır. İstanbul Ses Sahne Kirala, kurulduğu günden bu yana onlarca farklı etkinlikte kesintisiz hizmet sunarken, bu uygulamaları ister açık hava mekanlarda, isterse kapalı mekanlarda gerçekleştirebilmektedir.

Gerçekleştirilecek olan konser, defile, tiyatro, festival ve bu gibi etkinliklerde her daim yanınızda olan şirketimiz, İstanbul ses sahne hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürebilmektedir.

Sizlerde her türlü sahne sistemi ve teknik prodüksiyon hakkında bilgi edinebilmek için istanbulsessahnekirala.com adresini ziyaret edebilir ve bizimle haftanın her günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir