İndirimli Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz

Firmamız Promosyon ürünleri bakımından hizmet vermekte ve müşterilerine bu anlamda yardımcı olmaktadır. Kuzey Promosyon olarak İstanbul’da çalışmalarımızı sürdürmekte ve toptan-perakende siparişler almaktayız. Bu bakımdan firmamız her türlü müşteriye yönelik olarak ürün satışlarını yerine getirmektedir.

Sipariş ve Satış Süreçlerimiz

Firma olarak öncelikle müşterilerimizden gelen talepleri toplamaktayız. Siparişin boyutuna ve sayısına göre müşterilerimize bir teslim tarihi belirtmekteyiz. Sonrasında ise üretimimize başlamaktayız. Bu sayede firmamız müşterilerimizin ürünlerini hızlı ve kaliteli bir biçimde üretmektedir. Ardından siparişin teslim edilmesi ve ücretin alınması aşamasına geçilmektedir. İşin perakende kısmında ise ürün üretimi yapmamaktayız. Bu kısımda direkt olarak müşterilerimizin istedikleri ürünü dağıtım depolarımızdan temin ederek kendilerine ulaştırmaktayız.

Daha sonra müşterilerimizin ürün hakkındaki olumlu geri dönüşlerini sıklıkla almakta ve kategorilerimizi başta promosyon kalem olmak üzere bu dönüşlere göre düzenlemekte olduğumuzu hatırlatmakta yarar görmekteyiz.

Ev eşyalarınıza yönelik olarak ürünlerimiz de web sitemizde bulunmaktadır. Buzdolabı magnetleri, kaplamaları ve diğer ev eşyalarına yönelik süs eşyalarını web sitemizi incelediğinizde görebileceksiniz. Böylece ürünlerimizin çeşitliliğini de anlama şansını yakalayabileceksiniz.

Bu arada fiyatlarımızın son derece uygun olduğunu bilmeli ve kredi kartına taksit seçeneklerimizin olduğunu da unutmamalısınız. İnternet üzerinden yapacağınız ödemelerde avantajlı kampanya fırsatlarımızdan faydalanabileceğinizi de hatırlatmakta yarar görmekteyiz. Ayrıca toplu alımlarınızda promosyon ve diğer indirim seçeneklerini elde edebileceğinizi söyleyebiliriz. Siz de kaliteli ürünlere sahip olmak için bizimle hemen iletişime geçmelisiniz.   

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir