Karton Bardak Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Karton bardak, plastik bardakları oranla daha sağlıklı bir şekilde üretilmiş olup cam bardak gibi sağlıklı ürünler arasında yer almaktadır. Kağıttan üretilmiş olan bu bardaklara günümüzde ilgi büyüktür. Üretimini gerçekleştirdiğimiz bu bardaklarda genellikle bardak üzerine firma baskısı yapılması talep edilmektedir. Bu doğrultuda firmamız pek çok sektöre karton bardak kaynağı sağlayarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalara imza atıyor. 

Karton bardak sıvı tüketimi amacıyla kullanılmakta olup plastik bardakları oranla daha sağlıklı bir seçenektir. Bunun nedeni ise plastik bardaklar sıcak maddeler ile birleştiği takdirde kanserojen bir madde salınımı yapar. Ancak bu durum karton bardak için geçerli değildir. bundan dolayı karton bardak alanında talep daha fazla olup özellikle firmalar tarafından baskılı karton bardak üretimleri toplu bir şekilde yapılmalıdır. 

Baskılı Karton Bardak Çeşitleri Ve İmalatı

Karton bardak denildiğinde akla standart bardaklar gelse de pek çok karton bardak seçeneği üretimi yapılmaktadır. Başarılı bir şekilde üretimlerini gerçekleştiren firmamız tüm belgelere sahip olup kaliteli bir şekilde üretim gerçekleştirmektedir. Karton bardak çeşitleri firmamız tarafından seçildiği takdirde üzerlerine istenilen baskılı karton bardak tekniği uygulanmaktadır. 

Üretmiş olduğumuz bardaklar tamamen sıcak ve soğuk içecekleri uygun olup kalite standartları altında gerçekleştirilmektedir. Kurumsal reklamınızı karton bardak üzerinde sergileyebileceğiniz bu bardak fiyatları ise genel olarak piyasaya göre oldukça uygun olmaktadır. Karton bardak seçeneklerini, renklerini ve basılacak olan amblemi belirledikten sonra bizimle iletişime geçmeniz yeterli bir işlem olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir