Kayseri Ortodonti Servisimiz

Kayseri ilinde güvenilir bir diş kliniği arıyorsanız bu anlamda bizimle çalışabilirsiniz. Bununla ilgili olarak 2013 yılında kurulmuş olan merkezimiz ortoperio.com.tr çatısı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kliniğimize gelerek birçok işlemi uygun fiyatlardan yaptırma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Diş sağlığı merkezimizde birçok işlemi yapmaktayız. Bunlardan bazıları olarak diş beyazlatma, 20’lik diş tedavisi, implant ve zirkonyum kaplama seçeneği söylenebilir. Bunların hepsini uzman doktorlarımız ve ortodontistlerimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz. Üstelik kayseri implant hizmetimizi kampanyalı fiyatlarımızdan sunmakta olduğumuzu hatırlamakta yarar görmekteyiz.

İşlemlerimize haftanın 6 günü devam etmekteyiz. Bu süreler içerisinde sabah 9’dan akşam 6’ya kadar bize gelebilirsiniz. Diş muayenenizi ücretsiz biçimde yaptırabilir ve buna göre de hangi işlemin sizin için uygun olacağına karar vermemizi sağlayabilirsiniz. Sizlere daha iyi bir hizmet seçeneği sunabilmek adına pazar günleri hizmet vermemekte olduğumuzu bilmenizde fayda vardır. Bir de kayseri özel çocuk diş polikliniği olarak da isimlendirildiğimizi unutmamalısınız. Bunların sonucunda diş sağlığınızı korumak ve uzman bir klinikten destek almak için bize ulaşabilirsiniz. Bizimle çalıştığınız için çok mutlu olacağınızı garanti ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir