Koresan Üstün Üretim Teknolojisi

Türkiye’nin en büyük karton bardak tedarikçisi ve hammadde sağlayıcısı Koresan tarafından üretim ve satım işlemleri tüm hızıyla devam etmektedir. Özellikle Karton Bardak piyasasında en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri satmasıyla tanınan Koresan, tamamen çevre dostu ve müşteri memnuniyetini üst düzey benimsediği anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir. Koresan bünyesinde alabileceğiniz birçok hizmeti web sayfamızda rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bunların başlıcaları toplu karton bardak satımı, üretim makinaları ve hammaddelerden oluşmaktadır.

Özellikle karton bardak hammaddesi konusunda Koresan tamamen Kore Teknolojisi kullanarak piyasanın çok daha ilerisinde bir teknolojiye sahip olup, tüm müşterilerine yüksek kalite güvencesi sunmaktadır. Siparişlerinizin tamamı ön ödemeden sonra 24 saat içinde sizlere gönderim yapılabilmektedir. Ödemelerinizi yapmadan önce 1 ton kağıdınızdan çıkan yan kağıt miktarları sizlere iletilmektedir. Eğer çıkan yan kağıt adedi beklentilerinizin altında çıkarsa Koresan siparişinizi iptal edip ön ödemenizi geri verme imkanı sağlayan tek firmadır. 


Bunun yanı sıra Koresan, hammadde konusunda kendine güvendiği gibi karton bardak makinası konusunda da oldukça iddialı işler çıkarmaktadır. Koresan bünyesinde üretim makinası sahibi olabilmek oldukça kolay ve güvenli bir yöntemdir. Dakikada 55 bardak üretimine kadar çıkabilen tüm üretim makinalarımızda üstün Kore Teknolojisi kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir