Kuzu Etli Köpek Mamaları

Köpeklerin bayılarak yedikleri nd kuzu etli köpek maması, yüksek tahıl ve yüksek kuzu eti içeriğine sahiptir. Köpeklerin ihtiyaç duyduğu vitaminleri, mineralleri ve enzimleri içeren kuzu etli köpek mamaları köpeğinizin sağlığını da koruyacaktır. Bakınız: https://www.ikizleryem.com/urunler/nd-dusuk-tahilli-kuzu-etli-kuru-kopek-mamasi-12-kg.html.

Köpeklerin mideleri hassas oldukları için tahıl eksikliğinde mide ağrısı oluşmasına neden olur. Bu nedenle köpeklerinize mama seçimi yaparken tahıl oranının yüksek olmasına özen göstermeniz gereklidir.

Köpek dostlarımızın sağlıklı beslenmesi ve onların mutlu olması bizimde mutlu olmamız demektir. Bu nedenle mama seçimi yaparken onların sağlığını koruyacak mamaları seçmeli, dengeli besleyecek ve tahıl oranı yüksek olan mamalar ile onları beslemeliyiz.

Kedilerin Mama Tercihleri

Kısır kediler için özel olarak üretilen ve onların sağlıklı beslenmesini sağlayacak tüm içeriğe sahip olan  nd kısır kedi mamaları, kedilerin çok severek yediği bir mama türüdür. Yüksek tavuk oranı ve düşük tahıl oranı ile kedinizin içinde bulunduğu psikolojik durumda beslenme sorununu kolay bir şekilde atlatır. Çeşitli ürünler için www.ikizleryem.com adresinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kedilerin beslenmesi, psikolojileri ile doğru orantılıdır. Psikolojik olarak iyi olmayan kedilerde yemek yeme oranı çok düşük olur. Bu nedenle kısırlaştırma işlemi sonrasında psikolojik olarak iyi olmayan kediniz için nd kısır kedi maması tercih edebilir ve kedinizin sağlıklı beslenmesini sağlayabilirsiniz.

Kedilerin çok severek yediği kısır kedi maması ile kaybedilen kiloları geri almasını sağlayabilir, psikolojik olarak daha sağlıklı olmasına katkıda bulunabilir ve kedinizin farklı sağlık sorunları yaşamasının önüne geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir