Ogame Oyunlarında İlk Adresiniz

2002 yılından bu yana gelişen, her geçen gün yenilenmeye devam ederek oyuncu sayısını da kaybetmeden süre gelen oyun ogame oyna, bir metin tabanlı online oyundur. Tarayıcı oyunu bünyesinde bulundurduğu özelliklerle beraber buglardan uzak bir şekilde oyuncu gurubu ile yayınına devam etmektedir. Kalitesinden ve büyük oyuncu kitlesinden de anlaşılabileceği gibi oyun bilgili ve adaletli yönetici kadrosundan oluşmaktadır.

Yönetici kadrosuyla beraberinde gelen oyuncu kitlesi de bu doğrultuda profesyonel oyunculardan oluşmaktadır. Metin tabanlı oyun severlerin bir arada bulunduğu uzay oyunu ile eğlenceyi ve aksiyonu beraberinde yaşayabileceksiniz. Diğer oyunlara göre farkını yaratan aynı zamanda da

ogame oyun eğlencesi

Türk yapımı olan oyun, eski oyuncu kitlesine hitap edebilmek adına en sevilen klasik ara yüzüyle hizmet vermektedir. Strateji ve uzay oyun türünün yanında online bir şekilde eğlenceyi en iyi şekilde yaşayabileceğiniz OGAME sizlere uzay dünyasının kapılarını aralıyor.

Web tarayıcınızla hiçbir indirme yapmadan hızlı ve kolay bir şekilde üyeliğinizi kullanarak oyuna giriş yapabilirsiniz. Onlarca evrenden istediğinizi seçerek imparatorluğunuzu kurun ve kıyasıya mücadeleye tanıklık edin. Her geçen gün de bir yenisinin eklendiği evrenlerle çeşitliliğin bol olduğu, oyuncu kitlesinin de başarılı ve profesyonel olduğu bir oyunda sizler de yer alın.

Oyunda sıklıkla rekabetin yaşandığı ve rakiplerinizin de rekabeti kızıştırdığı evrenlerde filo savaşlarına dâhil olun. İmparatorluğunuzu günden güne geliştirerek binalarınızı, filolarınızı daha fazla geliştirin. Geliştirdiğiniz binalar size büyümenizde yardımcı olacak rekabette sizin de yer almanızı sağlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir