Okey Nasıl Oynanır?

İnternet üzerinde çok fazla vakit geçiren kişilerin yararlandıkları okey oyna seçenekleri ile pek çok kullanıcının bir arada oldukları salonlarda toplandıkları görülmektedir. Böylelikle vaktinizi eğlenerek geçirirken, diğer kullanıcılarla sohbet etme imkanı bulabilir veya oyunla ilgili taktiklerinizi paylaşabilirsiniz. Tüm bu hizmetleri bulabileceğiniz adreslerimize gelerek, üyelik adımlarını hemen tamamlayabilirsiniz.

Böylece dörder kişiden oluşan masalarda kendinize hemen yer bulabilir ve bir an önce oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. İlk olarak başlayacak kişide 15, diğer kişilerde ise 14 taşla başlayan oyunda serileri renklerine göre veya sıralı olarak dizmek gerekmektedir. Yan taraftan gelecek taşları da işinize yaraması halinde alarak, elinizdeki işe yaramayan taşları yan oyuncuya atmanız gerekmektedir. Diğer kullanıcıların attığı taşlara göre, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden emin olduğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Online Okey Oynama

Eksik taşlarınızı tamamlama üzerine kurulu olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş kalan son taşınızla biterek kazanan kişi olabilirsiniz. Tüm bunlar için okey siteleri arasında kaliteli bir şekilde hizmet veren ve ücretsiz oyun oynama imkanı sunan www.okeyy.net web adresimize gelebilirsiniz.

En az üçlü şekilde oluşturabileceğiniz seriler ile masa oyunları arasında en basit ve kolay öğrenilen bu oyuna başlamak için adreslerimizi ziyaret edebilirsiniz. Böylelikle oyunla ilgili hiçbir fikriniz olmasa dahi sizleri yönlendirecek olan sistemlerimiz sayesinde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Videolu anlatımların bulunduğu adreslerimizde sizlere okeyi öğretecek olan pek çok imkandan yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir