Profesyonel Psikolojik Danışmanlık Hizmetleri

Psikolojik sağlığın korunabilmesi için yetişkin bireyler, çiftler, aileler ve çocukların profesyonel olarak destek almaları önemlidir. Yüksel Danışmanlık ve Gelişim Merkezi olarak Beylikdüzü psikolog hizmetlerimiz ile bu alandaki eksiklikleri gideriyoruz. Temel bilimsel psikoloji ilkelerini derinlemesine inceleyen uzmanlarımız, farklı alanlarda ihtiyaçlara cevap vermektedir. Başarılı sonuçlar almanın yolu ekip çalışmasından geçmektedir. Merkezimizde bu konuya oldukça dikkat edilmektedir.

Toplum genelinde cinsel konularda pek konuşulmak istenmez. Utanılan konular arasında yer alan cinsel yaşamda yaşanan sorunlar için cinsel terapi hizmetlerimiz geliştirilmektedir. Alanında uzmanlaşmış ekibimiz ile yanlış bilinen konularda doğru bilgiler verilerek cinsel yaşamdaki sorunlar giderilmektedir. Çok konuşulmasa da cinsel sorunlar yaşayan kişi sayısı bir hayli fazladır. Cinsel terapilerimiz kadınlara ve erkeklere özel olarak verilmektedir.

Evliliğini ya da birlikteliğini yürütmekte zorlanan çiftler, çift terapisi hizmetlerimiz ile sorunlarına çözüm bulmaya çalışırlar. Evlilik sorunlarının çözümü aşamasında dışardan birinin fikirleri ve yardımları alınmak istenmektedir. Bu aşamada çift terapilerini mutlaka denemenizi öneriyoruz. Sorunlarınızı her iki taraf açısından da derinlemesine inceleyen uzmanlarımız, sorunlara en uygun çözümleri geliştirerek evliliğinizi yürütmenize yardımcı olmaktadır.

Her biri kendi alanında gelişmiş olan uzmanlarımız tarafından sorunlarınız derinlemesine incelenmektedir. Sorunlara ve kişilerin psikolojik durumlarına göre en uygun tedavi yöntemi belirlenmektedir. Merkezimizden randevu almak için istediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir