Şömine Keyfi

Birçok insanın hayalidir, şöyle karlı bir havada şömine karşısına geçip, ateşi seyrederek oturmak. Aklında ki her şeyi unutup kendisini boşluğa bırakmak. Şüphesiz bunu istemeyecek tek bir insan dahi yoktur.

Girişi bu şekilde duygusal yaptıktan olayın ticari boyutuna da gelmek gerekir tabi:-) Şömine odunu yakmak için artık geçmişteki gibi ormana gidip baltayla odun kesip, sırtlanıp gelmeye tabi ki gerek yok, ihtiyaç ta yok. Gelişen teknoloji ile artık birçok ihtiyacınız gibi odun ihtiyacınız da kapınızda.

Şöminelik odun ihtiyaçlarınız için odunmarket.com web sayfanızı ziyaret ederek, ürünleri incelemeniz ve sipariş vermeniz yeterlidir. Bazı üünler bedava kargo, bazıları ise uygun fiyatlı kargo ücreti ile kapınıza kadar gelecektir.

Eğer kullanmıyorsanız şömineyi uygun yeriniz olması durumunda kesinlikle tavsiye ediyoruz. Şömine fiyatları konusunda da gayet uygun olanları bulabileceğinizi düşünürsek, böylesine stres atıcı bir keyfi mutlak yaşamalısınız.

Şömine seçimi sonrası dikkat etmeniz gereken nokta, odun kullanımıdır. Özellikle oturulan bölgede kurulan şöminelerde is sorunu olabilir. Bunun için is yapmayan, nemi atılmış gerekli süre bekletilerek kurutulmuş şömine odunlarını tercih etmelisiniz. Özellikle meşe odunları bu işlem için bire birdir. Yeter ki gerekli ortam da yeterli derece kurutulmuş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir