Temizlik Kalitesinde Zirve Yapmış Kafes Halı Yıkama

Halı temizliğinde yeterli hijyenliği ve profesyonel anlayışı yakalamak istiyorsanız, işte o zaman tam doğru bir adrese geldiniz demektir. Çünkü her geçen gün artış gören müşteri portföyü ile hizmet veren kefeshaliyikama.com, sizlere hizmet etmekten büyük bir keyif duymaktadır. Uzman personelimiz ile işimizi kurallarına uyarak ve püf noktalarına dikkat ederek yapıyoruz.

Antalya halı yıkama olarak firmamıza ulaşan halılarınız kesinlikle sıradan yöntemler kullanılarak temizliği yapılmamaktadır. Araba yıkama işi yapan ve halılarınızı da temizleyeceğini belirten sıradan firmalar ile kıyaslama yapamayacak kadar önemli düzeyde bir hizmet anlayışı ile karşılaşacaksınız. Özellikle alerjik rahatsızlıklara neden olmayacak şekilde halı yıkama şampuanları kullanmaktayız. Ayrıca elle yıkama yöntemi değil, kesinlikle otomatik makineler içerisinde halıların yıkama işlemleri gerçekleştirilir.

Halılar türlerine göre ayrıldıktan sonra tek tek işleme tabi tutulur. Toz odalarına alınarak halı yüzeyindeki tüy, kıl ve kum parçacıklarından arındırılmadan kesinlikle yıkama işlemine geçilmez. Ayrıca halıların yıkama işlemi tamamlandıktan sonra kuruması da bir o kadar önemlidir. Bundan dolayı tozdan uzak tamamen doğal ortamda halılar güneş ile fazla temas etmeyecek şekilde kuruması sağlanır. Ambalajlama işlemi tamamlandıktan sonra ise etiketlenerek sizlere teslimi gerçekleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir